نشریه فناوری گاز، Gastec

یکی از مهمترین راه‌های توسعه و بهبود در هر سازمان دانش افزایی در جهت اهداف و برنامه‌های سازمان مربوطه است. منظور از دانش افزایی مجموعه‌ای از ساز و کارهایی است که با انجام آنها دانش درونی سازمان به شکلی مداوم در حال توسعه است. کسب این دانش به هر طریقی که میسر باشد لازمه تداوم آن ایجاد ارتباطی دو سویه بین سازمان و مخاطبان و یا بکار گیرندگان این دانش است. بدیهی است در چنین فرآیندی که در آن دانش بین پدید آورندگان و مخاطبان به اشتراک گذاشته شده با به چالش کشیدن و هم افزایی که در آن صورت می پذیرد زمینه توسعه و بهبود آن فراهم می گردد.
ما در شرکت رایتک بعنوان یک سازمان فعال در زمینه صنعت گاز ( به شکل عام آن ) برخود وظیفه میدانیم به اندازه وسع و توان خود در این صنعت که به حق نو پا است نقشی مفید و سازنده داشته باشیم.
بدین منظور رسانه‌ای مکتوب پدید آورده‌ایم بعنوان بستری مناسب جهت توسعه و بهبود آنچه که خود را در آن مسئول میدانیم. نام رسانه جدید ما ” فنآوری گاز یا به اختصار GASTEC” است. این مجله در حال حاضر به صورت فصلنامه در اختیار شما قرار خواهد گرفت و در آینده در صورت توفیق به شکل ماهیانه منتشر خواهد شد.

در صورت تمایل جهت دریافت مجله فناوری گاز، Gastec فرم زیر را کامل کنید.
توجه داشته باشید که پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است.

فرم دریافت مجله Gastec
نام*
شرکت/سازمان
سمت
شماره تماس
کد پستی*
ایمیل*
آدرس پستی*