برگزاری کارگاه آموزشی

شرکت رایتک به عنوان پایه گذار روش‌های نوین نقل و انتقال گاز در محیط‌ های آزمایشگاهی، صنعتی و پزشکی در ایران، و ارائه دهنده راه‌حل‌های جامع سیستم‌های گازی (Total Gas Solutions) ، همواره به دنبال توسعه دانش چه در داخل شرکت و چه در حیطه مشتریان خود بوده است. بنابراین دانش افزایی بعنوان نقطه هدف شرکت رایتک از جمله موضوعاتی بوده که از ابتدای فعالیت شرکت بدان توجه وافری صورت گرفته است. بدین منظور همواره در تلاشیم که آنچه را می آموزیم به همان میزان آن را در اختیار مشتریان و همکاران خود قرار دهیم.

یکی از روش‌هایی که امکان انتقال اطلاعات را بصورت مستقیم به علاقه‌مندان فراهم می سازد برگزاری کارگاه‌های آموزشی است. خوشبختانه این مهم اخیراً در دستور کار شرکت قرار گرفته و اولین کارگاه آموزشی این شرکت با عنوان ” آشنایی با سیستم‌های مرکزی توزیع و انتقال گازهای خالص جهت مصارف آزمایشگاهی و ابزار دقیق ” در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۰ در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد که مورد استقبال بسیار خوب مشتریان محترم قرار گرفت.

در سال جاری نیز دو کارگاه آموزشی دیگر در دستور کار شرکت قرار گرفت که حول موضوع آشنایی با سیستم های مرکزی توزیع و انتقال گاز و اصول ایمنی، یکی در حوزه کاربردهای صنعتی و دیگری در حوزه کاربردهای آزمایشگاهی در مهرماه 1391 برگزار شدند.

گفتنی است برنامه های آموزشی دیگری نیز در دست اقدام است.

لذا از علاقه مندان دعوت می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگاه های برگزار شده سال جاری و رزرو از لینک های زیر استفاده کنند. به محض قطعی شدن برنامه بعدی، با شما تماس خواهیم گرفت.