درباره ما

شرکت مهندسی بازرگانی رایتک پویا بنیان گذار سیستم های مرکزی انتقال گاز بر اساس استانداردها و پروتکل های بین المللی در ایران می باشد. رایتک پویا همواره در تلاش بوده تا تمامی نیازهای مشتریان خود جهت تامین کالا، نصب و راه اندازی و همچنین خدمات پس از فروش در زمینه گازهای آزمایشگاهی، صنعتی و طبی را برطرف سازد. محصولات رایتک پویا در نه بخش و همچنین راه حل های این شرکت در زمینه اجرای پروژه ها در هفت بخش می تواند پاسخ کاملی در زمینه گازهای آزمایشگاهی، صنعتی و طبی باشد

۱۴ سال سابقه

شرکت مهندسی بازرگانی رایتک پویا با ۱۴ سال سابقه فعالیت در حوزه تامین، طراحی و اجرای سیستم های مرکزی گاز، همواره در تلاش است تا نیازهای مشتریان، شامل رعایت نکات ایمنی و استانداردهای موجود، ارایه محصولات با کیفیت بالا و همچنین تضمین کیفیت کلیه خدمات ارایه شده در حوزه سیستم های انتقال گاز را برطرف سازد.

تماس با ما
ناصر مسعودی نژاد
ناصر مسعودی نژادمدیرعامل و رئیس هیئت مدیره
masoudinejad@raitec.ir
محمد مسعودی نژاد
محمد مسعودی نژادقائم مقام مدیرعامل
mohamad@raitec.ir
هاشم عزیزی
هاشم عزیزیمسئول بازاریابی و فروش
azizi@raitec.ir
رضا لک
رضا لکمدیر امور اجرایی و پشتیبانی
reza.lak@raitec.ir

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش و گارانتی یکی از مهم ترین پارامترها در ارایه هر نوع خدمت به مشتریان می باشد. این مسیله در زمینه گازهای تخصصی به دلیل اهمیت ایمنی و کارکرد درست محصولات بر اساس استاندارهای موجود، نیاز به توجه بیشتری دارد. تمامی محصولات و خدمات رایتک پویا شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. بر این اساس رایتک پویا پس از تحویل محصولات و خدمات، همواره در کنار مشتریان خود بوده تا از صحت علمکرد تمامی تجهیزات ارایه شده مطمین باشد.

25 20 35 88 – 021

اجرای پروژه های EPC

شرکت مهندسی بازرگانی رایتک پویا بنیان گذار سیستم های مرکزی انتقال گاز بر اساس استانداردها و پروتکل های بین المللی در ایران می باشد. رایتک پویا همواره در تلاش بوده تا تمامی نیازهای مشتریان خود جهت تامین کالا، نصب و راه اندازی و همچنین خدمات پس از فروش در زمینه گازهای آزمایشگاهی، صنعتی و طبی را برطرف سازد. محصولات رایتک پویا در هشت بخش و همچنین راه حل های این شرکت در زمینه اجرای پروژه ها در هفت بخش می تواند پاسخ کاملی در زمینه گازهای آزمایشگاهی، صنعتی و طبی باشد

صنایع مرتبط

تامین کننده انواع تجهیزات کنترل گاز و طراح سیستم های انتقال و توزیع گاز مرکزی می باشد. این شرکت با تیمی مجرب این امکان را برای تمامی کاربران فراهم ساخته تا بتوان به صورت ایمن و با بازدهی بالا از گازهای مختلف استفاده کرد.