درباره رایتک پویا

شرکت مهندسی بازرگانی رایتک پویا بنیان گذار سیستم های مرکزی انتقال گاز بر اساس استانداردها و پروتکل های بین المللی در ایران می باشد. رایتک پویا همواره در تلاش بوده تا تمامی نیازهای مشتریان خود جهت تامین کالا، نصب و راه اندازی و همچنین خدمات پس از فروش در زمینه گازهای آزمایشگاهی، صنعتی و طبی را برطرف سازد. محصولات رایتک پویا در نه بخش و همچنین راه حل های این شرکت در زمینه اجرای پروژه ها در هفت بخش می تواند پاسخ کاملی در زمینه گازهای آزمایشگاهی، صنعتی و طبی باشد

۱۴ سال سابقه

شرکت مهندسی بازرگانی رایتک پویا با ۱۴ سال سابقه فعالیت در حوزه تامین، طراحی و اجرای سیستم های مرکزی گاز، همواره در تلاش است تا نیازهای مشتریان، شامل رعایت نکات ایمنی و استانداردهای موجود، ارایه محصولات با کیفیت بالا و همچنین تضمین کیفیت کلیه خدمات ارایه شده در حوزه سیستم های انتقال گاز را برطرف سازد.

 مدیر عامل

ناصر مسعودی نژاد

[email protected]

قائم مقام مدیر عامل

محمد مسعودی نژاد

[email protected]

مسئول واحد بازاریابی و فروش

هاشم عزیزی

[email protected]

مسئول واحد اجرایی و پشتیبانی

رضا لک

[email protected]

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش و گارانتی یکی از مهم ترین پارامترها در ارایه هر نوع خدمت به مشتریان می باشد. این مسیله در زمینه گازهای تخصصی به دلیل اهمیت ایمنی و کارکرد درست محصولات بر اساس استاندارهای موجود، نیاز به توجه بیشتری دارد. تمامی محصولات و خدمات رایتک پویا شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. بر این اساس رایتک پویا پس از تحویل محصولات و خدمات، همواره در کنار مشتریان خود بوده تا از صحت علمکرد تمامی تجهیزات ارایه شده مطمئن باشد.

اجرای پروژه های EPC

شرکت مهندسی بازرگانی رایتک پویا بنیان گذار سیستم های مرکزی انتقال گاز بر اساس استانداردها و پروتکل های بین المللی در ایران می باشد. رایتک پویا همواره در تلاش بوده تا تمامی نیازهای مشتریان خود جهت تامین کالا، نصب و راه اندازی و همچنین خدمات پس از فروش در زمینه گازهای آزمایشگاهی، صنعتی و طبی را برطرف سازد. محصولات رایتک پویا در هشت بخش و همچنین راه حل های این شرکت در زمینه اجرای پروژه ها در هفت بخش می تواند پاسخ کاملی در زمینه گازهای آزمایشگاهی، صنعتی و طبی باشد.

صنایع مرتبط

تامین کننده انواع تجهیزات کنترل گاز و طراح سیستم های انتقال و توزیع گاز مرکزی می باشد. این شرکت با تیمی مجرب این امکان را برای تمامی کاربران فراهم ساخته تا بتوان به صورت ایمن و با بازدهی بالا از گازهای مختلف استفاده کرد.

صنایع نفت، گاز ، پتروشیمی

صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

صنایع فولاد

صنایع فولاد

صنایع دارویی

صنایع دارویی

صنایع خودروسازی

صنایع خودرو سازی