شرکت DUEPERTHAL آلمان

Raitec-Dueperthal


رایتک نماینده انحصاری شرکت DUEPERTHAL در ایران می باشد. شرکت DUEPERTHAL، تولید کننده کابینت های ایمنی، یک شرکت بین المللی فعال، معتبر و پیشتاز در زمینه حفاظت محیط زیست، حفاظت مواد شیمیایی از حریق، نگهداری مواد شیمیایی خطرناک و ایجاد محیط کار ایمن است که بیشتر از 40 سال در این راستا فعالیت دارد و مجهز به دانش فنی بالا، نوآوری و کیفیت بالای محصولات می باشد.

کیفیت محصولات این شرکت مطابق با الزامات استاندارد DIN EN 14470-1 و DIN EN 14470-2 تأیید و تست می شود. از آنجا که کیفیت، هدف اصلی این شرکت در خدمت رسانی به مشتری است، دارای گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت DIN EN ISO9001:2008 نیز می باشد

نیازمندی های کیفیت و استاندارد پایدار تجهیزات آزمایشگاهی این شرکت در سال 2006 مجدداً مطابق با استاندارد جدید DIN EN 14727 تعریف گردید و تاکنون نیز تمامی کابینت های ایمنی DUEPERTHAL مطابق با استاندارد مذکور تست و تایید شده اند.

همچنین، شرکت DUEPERTHAL اولین شرکت دریافت کننده مارک کیفیت بالا “High Quality” از شرکت TUV Sud در سطح دنیا می باشد و این نشان را در سال 2007 به دلیل طراحی عالی، استفاده آسان و راحت و کیفیت پایدار محصولات خود اخذ نموده است.

محصولات این شرکت در سه دسته کلی ذیل تقسیم بندی می شود:

1- کابینت های ایمنی نگهدارنده سیلندر

2- کابینت های ایمنی مخصوص نگهداری مواد شیمیایی

3- کابینت های ایمنی مخصوص نکهداری مواد قابل اشتعال

نامه نمایندگی شرکت DUEPERTHAL

لینک های مفید:

وب سایت شرکت DUEPERTHAL

محصولات: کابینت های ایمنی