شرکت GCE آلمان

raitec-gce


رایتک نمایده انحصاری شرکت GCE در ایران می باشد. شرکت GCE یکی از تولید کنندگان پیشتاز در زمینه تجهیزات کنترل گاز می باشد. تولیدات GCE به چهار دسته گازهای فوق خالص، جوش و برش، پزشکی و فرآیند (Process) تقسیم بندی می شوند.

دفاتر اصلی این شرکت در کشورهای آلمان، سوئد،انگلستان، جمهوری چک، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، چین، کرواسی، مجارستان و ایالات متحده قرار گرفته اند. بعلاوه این شرکت در اقصی نقاط دنیا نمایندگی های فروش دارد.

امروزه محصولات این شرکت جهت مصارف مختلف و در انواع مختلف  تولید می شوند. این محصولات را می توان از رگولاتور های ساده گاز و لوله های دمنده جهت مصارف جوش و برش تا سیستم های پیشرفته توزیع گاز در صنایع مختلف و همچنین پزشکی تقسیم بندی نمود.

گروه GCE از برندهای بزرگی چون Propaline، Mujelli، Mediline، Charledave، Butbro، Autogen، Druva و Rhöna که در زمینه کاری خود از پیشگامان صنعت می باشند، تشکیل شده است.

این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001 در زمینه مدیریت بوده و تمامی محصولات از موسسات مختلف استاندارد شامل: DIN، CEN، UL، US DOT، Norske Veritas، BSI و BAM مورد تایید قرار گرفته اند. همچنین اکثر واحدهای GCE دارای گواهینامه ISO 14000 در زمینه محافظت از محیط زیست می باشند.

این شرکت از زمان تاسیس به سرعت گسترش یافته و در حال حاضر با داشتن بیش از 1,200 نیرو متخصص در حال فعالیت می باشد.

نامه نمایندگی انحصاری شرکت GCE

لینک های مفید:

وب سایت شرکت GCE

لینک نمایندگی انحصاری شرکت رایتک در وب سایت شرکت GCE

محصولات: رگولاتور و تجهیزات کنترل گاز